tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Hakkımızda

2012 yılında Uluslararası bir markanın Türkiye Distribütörlüğü ile faaliyetine başlayan Volimeks Gıda ilerleyen yıllarda çalışmalarını İstanbul’da yerel markaların distribütörlüklerini bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemektedir. 

İstanbul’da Toptan, Perakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda otel, kafe, restaurant, okul kantinleri, hastaneler gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. 

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile birlikte hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunar. 

Sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğu misyon ve vizyonuna uygun şekilde uygulamalarına yansıtır.

 
Misyonumuz;

Faaliyette bulunduğu alanda tedarikçileri ile birlikte müşteri beklentileri doğrultusunda, insan sağlığını ön planda tutan ürünleri ve hizmetleri müşterilerine sunmak için faaliyette bulunmaktır.

 
Vizyonumuz;

Ülkemizde faaliyet alanında kaliteli hizmet anlayışında süreklilik, değişimci yapısıyla içinde bulunduğu sektöre liderlik yaparak hedefleri ile büyüyen kârlı bir kuruluş olmaktır.